Čteme s nečtenáři a učíme je kriticky myslet - online

17.02.2021

Pomohli jsme na Frýdlantsku zorganizovat vyhledávaný kurz DVPP pro pedagogy MŠ a mladších ročníků ZŠ "Čteme s nečtenáři a učíme je kriticky myslet". Kurzem s osmihodinovou dotací nás provedou lektorky Kritického myšlení z.s. Kateřina Šafránková a Květa Krüger. Kurz se uskuteční v plánovaném termínu 5.3.2021, s ohledem na platná nařízení vlády ovšem on-line prostřednictvím aplikace Zoom s podporou Padletu. 

Lektorky Vám ukážou, jak pracovat s dětmi ve věku 4 - 8 let tak, abyste rozvíjeli jejich předčtenářskou a raně čtenářskou gramotnost a kritické myšlení. Všechny lekce, kterými na kurzu projdete, jsou opakovaně vyzkoušené s dětmi ve školách a školkách. Získáte materiály, které můžete hned využít (naskenované obrázky z knih, texty, otázky, aktivity). Společně budeme pracovat od 9 do 14 hodin (s přestávkami), zbytek časové dotace tvoří samostatná práce v libovolném čase (sledování videa, četba odborného textu apod.). 

Celková cena webináře je 1500,- Kč za účastníka (lze hradit ze šablon). Účastníci dostanou osvědčení o absolvování kurzu.

Přihlásit se můžete do 26.2. prostřednictvím tohoto formuláře

Pozvánku najdete ZDE.