Co se právě děje

Mrkněte na aktuální informace z projektu i z regionu 

Koncem listopadu se v Liberci konají semináře na Hejného metodu - financovatelné ze šablon. Stále jsou ještě volné kapacity. Pod odkazem naleznete přehled všech seminářů (i mimo Liberec) s možností přihlášení: https://seminare.h-mat.cz/

6.11. proběhlo další jednání řídícího výboru za účasti zástupců KAP a NIDV. Kromě aktualizace investičních záměrů jsme diskutovali o podnětech pracovních skupin. MAP nabízí školám na Frýdlantsku možnost spolupráce s Libuší Neville pro práci s dětmi a žáky s PAS - zatím v omezením režimu. Dále bychom rádi zavedli tradici pravidelných společných...

Ano, zvládli a nejen to, žáci se stihli zastavit u třiatřiceti nejzajímavějších míst regionu, zachránit obyvatele před špionem chystajícím se otrávit obce v povodí řeky Smědé a celou tuhle zkušenost otisknout do vizuální mapy Frýdlantska. To vše v rámci časové dotace čtyř vyučovacích hodin během projektového dne: Frýdlantsko, tady jsem doma!.

21.1 1. se od 14:30 uskuteční již 2. setkání PS "Čtení nás baví" a to opět na téma čtenářské dílny.Prostory nám poskytla stejně jako minule ZŠ Hejnice, proběhne zde zároveň i prohlídka školní knihovny.

Může do školy chodit kůň? Ano, ale jen o projektovém dnu s názvem Den Zvířat. Takový den se konal v měsíci říjnu v ZŠ Dolní Řasnice a je mezi dětmi velmi oblíben a konal se u nás na škole již po šesté.