Festival deskových her 17. února 2024 - hledáme dětské lektorské týmy s doprovodem!

11.09.2023

Letos budeme opět pořádat festival deskových her: v sobotu 17. 2. 2024, 13-17 hod v budově ZŠ Husova ve Frýdlantu. V současné době hledáme hlavně učitele, kteří mají zájem vzít skupinku 5-6 dětí a připravit program.

Festival je určen pro rodiče a žáky - zvláště ze škol prvostupňových, odkud žáci do 6. třídy odchází do Frýdlantu. Díky festivalu mohou mimo jiné nakouknout do budovy školy ZŠ Husova a pořádně si to tam prohlédnout (počítačová učebna, boulderingová stěna atd.). Zajímavé to je ale určitě i pro ostatní návštěvníky. 

V současné době hledáme hlavně učitele, kteří mají zájem vzít skupinku 5-6 dětí a připravit program. Nově vítáme také děti z mateřských škol. Děti si připraví informační panely a během odpoledne budou návštěvníky učit své oblíbené deskové hry. Panely dodáme během prvního týdne v říjnu, aby si je děti mohly podle svého připravit.

Festival jsme naposledy pořádali před Covidem a bylo to moc fajn. Podívejte se sami

Vzhledem k velikosti prostoru je maximální kapacita 20 herních hnízd a skupinek. Pokud tedy máte zájem vy nebo vaši učitelé, ozvěte se prosím do 30.11.23. Zapojené děti pochopitelně dostanou drobné ocenění za účast a dostatečné občerstvení.  

Registrace pro školy je zde: