Pojeďte s námi na exkurze do ZŠ a MŠ Okna a nebo do ZŠ Donín a knihovny do Hrádku

03.10.2022

MAP III pořádá ve spolupráci s projektem Na jedné lodi II tyto exkurze:

Dne 10. 11. 2022 ve čtvrtek vyrazíme do ZŠ a MŠ Okna.

Škola se nachází v malebném prostředí Máchova kraje, nedaleko hradu Bezděz, v obci Okna. Ve škole se vyučují žáci v osmi třídách, v 1. - 8. ročníku. O škole jste mohli slyšet v souvislosti s enviromentální výukou, také s online vysíláním během distanční výuky. V současné době můžeme sdílet také čerstvé zkušenosti se zapojováním ukrajinských dětí a učitelek. Virtuální prohlídka školy.

Organizace: hromadná doprava do školy a ze školy - max. 10 účastníků, včetně stravování. Cca od 8 do 12 hod+cesta, zdarma

Dne 25.11. v pátek vyrazíme ještě na exkurzi do nové knihovny v Hrádku nad Nisou a do ZŠ Donín.

Je to malá škola rodinného typu pro 91 žáků v Hrádku nad Nisou. Ve škole se vyučují žáci v pěti třídách, v 1. - 5. ročníku. Škola se zaměřuje na kvalitní výuku, zdravý životní styl a ekologii. Je pilotní školou kin-ballu. Škola je zapojena do programu Pomáháme školám k úspěchu (The kellner Family Foundation) a vyučuje matematiku Hejného metodou.

Organizace: hromadná doprava do školy a ze školy - max. 10 účastníků, včetně stravování. začátek v Hrádku v knihovně v 8 hodin, konec cca ve 13 hodin ve škole.