Jitka Šimková: Emoční kompetence, osobnostní typy a jejich typické reakce

O lektorce

V práci se zaměřuji na emoční a sociální kompetenci pro praxi ve vedení dětí, studentů, zaměstnanců. Cílem vzdělávacích aktivit je dosažení požadované změny u zaměstnanců. V práci se zaměřuji na dosažení cíle ve skupině a přijetí dohodnuté změny. Pocit jejich vlastního přínosu k pozitivní změně vede posluchače k tvořivosti a udržení dobrého, motivujícího pracovního prostředí i po skončení vzdělávacího cyklu. 

(Jsem certifikovaný kouč podle ICF (International Coach Federation), certifikovaný trenér NLP (International Neuro Linguistic Programming), certifikovaný Lektor osobního rozvoje, lektor rozvoje Emoční kompetence a typologie podle Enneagramu (9 temperamentů, které ovlivňují chování), absolventka výcviku komunikace a prezentačních dovedností "Presenting to International Audiences" v Miláně a také trenér obchodních dovedností pro obchodní manažery a obchodní týmy)


O webináři

Emoční kompetence
  • jak emoce fungují,
  • naše silné stránky a jejich význam při zvládání emocí,
  • jak emoce podmiňují náš úspěch v práci i partnerství,- proč nás strach ochromuje a co s tím můžeme dělat
  • zmíníme 6 znaků úspěšných lidí, tj. to, čím se ti nejúspěšnější liší od průměru a proč se vyplatí tyto věci začít hned používat